Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

Stypendia / Lista Stypendystów / Rok 2002/2003

Rok szkolny/akademicki 2002/2003: 128 stypendiów - 106.800 zł

Stypendia dla studentów w wysokości 300 zł miesięcznie przez okres 9 miesięcy otrzymali:
1. Michał Cis (Biłgoraj) - student II-go roku Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska oraz II-go roku Budownictwa, Wydział Górniczy.
2. Anna Bogdan (Biłgoraj) - studentka I-go roku Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Filozofii i Socjologii.
3. Grzegorz Strzałka (Dyle) - student I-go roku Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych. Ufundowane przez firmę AMBRA S.A.
4. Paweł Zań (Biłgoraj) - student III-go roku Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej, Wydział Humanistyczny, kulturoznawstwo.

Stypendia dla uczniów szkół średnich w wysokości 100 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy:
1. Piotr Bazylak (Biszcza) - Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju,
2. Joanna Litwin (Karolówka) - Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących - II LO im. Józefa Dechnika,
3. Andrzej Szawara (Tereszpol-Zygmunty) - Zespół Szkół Leśnych - Technikum Leśne w Biłgoraju,
4. Agnieszka Sokal (Biszcza) - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - Technikum Odzieżowe,
5. Jolanta Ostrowska (Biszcza) - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - Technikum Odzieżowe,
6. Magdalena Grabias (Korczów) - Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące im. ONZ,
7. Grażyna Kiszka (Biłgoraj) - Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące im. ONZ,
8. Anna Rak (Rakówka) - Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące im. ONZ,

Stypendia Pomostowe na rok akademicki 2002/2003 w kwocie 3.800 zł rocznie otrzymali:
1. Łukasz Ostasz (Józefów) Akademia Medyczna w Lublinie, kierunek: Lekarski,
2. Anna Serafin (Lipiny Dolne) Akademia Medyczna w Warszawie, kierunek: Lekarski,
3. Izabela Kutryn (Biszcza) Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej, kierunek: Chemia,
4. Tomasz Wołoszczak (Średniówka) Politechnika Wrocławska, kierunek: Budownictwo,
5. Łucja Wojciechowska (Stara Wieś) Katolicki Uniwersytet Lubelski, kierunek: Ekonomia,
6. Michał Strzałka (Sól) Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, kierunek: Informatyka,
7. Marek Bryła (Frampol) Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie, kierunek: Informatyka,
8. Grzegorz Łazorko (Krzeszów Górny) Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierunek: Leśnictwo,
9. Mariusz Zabielski (Hańsk) Akademia Rolnicza im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu, kierunek: Leśnictwo,
10. Dominika Mart (Józefów) Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek: Społeczna Psychologia Kliniczna,

Stypendia Burmistrza Miasta Biłgoraja na rok 2002/2003
Szkoła Podstawowa Nr 1 - 40 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy otrzymali:
1.Marta Maciocha 2.Adrianna Bondyra 3.Wojciech Jastrzębski 4.Agata Kałabunowska 5.Bernadeta Kamuda 6.Monika Kot 7.Justyna Makuch 8.Bartłomiej Komajda 9.Kamil Bałuc 10.Paweł Burda 11.Marta Czop 12.Marta Maksymiec 13.Iga Malec 14.Anna Piętal 15.Ewa Holko 16.Paweł Tutka 17.Tomasz Miszkin

Szkoła Podstawowa Nr 2 - 40 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy otrzymali:
1. Marietta Blicharz 2.Ewa Lekan

Szkoła Podstawowa Nr 3 - 40 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy otrzymali:
1.Bartłomiej Mróz 2.Katarzyna Pietrzniak 3.Mateusz Zawiślak 4.Paula Ulidowska 5.Mateusz Kochan 6.Dawid Dzido 7.Aleksandra Borowiec 8.Malwina Adaszek 9.Joanna Tatar 10.Łukasz Rubin 11.Grzegorz Tutka 12.Jolanta Surmacz

Szkoła Podstawowa Nr 4 - 40 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy otrzymali:
1.Szymon Partyka 2.Aleksandra Maciocha

Szkoła Podstawowa Nr 5 - 40 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy otrzymali:
1.Piotr Kot 2.Ewa Nizio 3.Wojciech Wojtak 4.Anita Czajka 5.Dominika Kulińska 6.Anna Łokaj 7.Dorota Sosnowska 8.Sybilla Stasiewicz 9.Mariusz Iwański 10.Artur Kubaj 11.Jakub Wlizło 12.Agnieszka Szymanek 13.Karolina Skakuj 14.Aleksandra Ziemichód 15.Diana Bednarz 16.Agata Wołoszyn 17.Rita Ostasz 18.Karolina Wójcik 19.Katarzyna Denkiewicz 20.Magdalena Kawecka 21.Karolina Zwolińska 22.Monika Malec 23.Żaneta Zaśko 24.Sonia Hamouda 25.Marcin Chorembała 26.Mateusz Jachosz 27.Tomasz Trojanowski 28.Monika Pyzik 29.Kamila Litkowiec

Gimnazjum Nr 1 - 50 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy otrzymali:
1.Grzegorz Obszański 2.Monika Szcząchor 3.Katarzyna Wojciechowska 4.Wojciech Frączek 5.Marzena Daśko 6.Barbara Mydlak 7.Anna Skrobańska 8.Barbara Krystosik 9.Karol Schmidt 10.Justyna Cios

Gimnazjum Nr 2 - 50 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy otrzymali:
1.Magdalena Paluch 2.Katarzyna Mateńko 3.Agata Urbanik 4.Agata Kukiełka 5.Ewa Szozda 6.Agata Kotwis 7.Ewa Swacha 8.Joanna Osieł 9.Martyna Strzałka 10.Agnieszka Polak 11.Marzena Cios 12.Agnieszka Kobel 13.Katarzyna Małysz 14.Marta Ciuch 15.Sylwia Lekan 16.Marek Saj 17.Daria Oklecińska 18.Paula Król 19.Anna Łój 20.Piotr Gniewek 21.Sylwia Surmacz 22.Mateusz Dynos 23.Rafał Muda 24.Marta Skura 25.Damian Bździuch 26.Sylwester Kupryjaniuk 27.Ewa Luchowska 28.Marta Nalepa

Gimnazjum Nr 3 - 50 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy otrzymali:
1. Justyna Paluch

Stypendia fundowane
1. Edyta Bednarz (Nadrzecze) - Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju. W wysokości 100 zł przez 10 miesięcy.
2. Katarzyna Małek (Biłgoraj) - Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju w wysokości 50 zł miesięcznie przez 10 miesięcy. Ufundowane przez Państwa Helenę i Stefana Oleszczaków
3. Tomasz Haziak (Biłgoraj) - Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju w wysokości 100 zł miesięcznie licząc od grudnia 2002r. do stycznia 2003r. Ufundowane przez Forum Kobiet z dobrowolnych wpłat członkiń.

Program Stypendialny AGRAFKA Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce
1. Aleksandra Kuna (Radzięcin) - Szkoła Podstawowa w Radzięcinie. W wysokości 200 zł przez 10 miesięcy.
2. Krzysztof Koman (Biłgoraj) - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie. W wysokości 200 zł przez 10 miesięcy.

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. 84 686 48 77
fax 84 686 53 93
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl

© 2017 Net Partners