Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

Stypendia / Lista Stypendystów / Rok 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017:  66 stypendiów - 107.600  zł

Stypendium dla studentów otrzymali:
1.    Strzęciwilk Dominik (Kolonia Sól)  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w
       Rzeszowie – sypendium w wysokości 5.000 zł ufundowane przez Pana Prof. Janusza Solskiego;

2.    Joanna Bazan (Biłgoraj) UMCS Wydział Artystycznysypendium w wysokości 3.000 zł ufundowane przez Państwa
       Izabelę i Aleksandra Łukasz.

      

 

Stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w wysokości 1.500 zł otrzymali:

1. Dominika Kość (Średniówka)  Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
2. Edyta Kościelska (Księżpol) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
3. Kamila Grabek (Biszcza) Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju - ufundowane przez AMBRA S.A.
4. Tomasz Micyk (Rogale) Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju;
5. Aneta Peichert (Turobin) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Zamoyskiego w Turobinie;
6. Magdalena Swatowska (Wólka Abramowska) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
7. Martyna Dudko (Księżpol) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
8. Iwona Liwak (Chrzanów Drugi) Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Model Opakowania Sp. z o.o.
9. Olga Różańska (Aleksandrów Drugi) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
10. Małgorzata Hajduk (Tereszpol-Zaorenda) Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Model Opakowania Sp. z o.o.
11. Małgorzata Maciocha (Płusy) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
12. Mateusz Hurkała (Tereszpol-Zaorenda) Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Model Opakowania Sp. z o.o.
13. Piotr Kotwis (Biłgoraj) Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej.

Stypendium w wysokości 750 zł  fundowane przezpana Mariana Klechę:
1. Paweł Maciocha (Biłgoraj)  Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju.

Stypendia dla uczniów gimnazjów w wysokości 750 zł otrzymali:

1. Ewelina Lekan (Biłgoraj) Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju;
2. Joanna Maciocha (Biłgoraj) Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju;
3. Nela Fusiarz (Biłgoraj) Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju;
4. Aleksandra Jurkiewicz (Łukowa) Gimnazjum im. Pawła Adamca w Łukowej - ufundowane  przez Fundusz im. Karoliny Adamcowej;
5. Gabriela Turek (Łukowa) Gimnazjum im. Pawła Adamca w Łukowej - ufundowane  przez Fundusz im. Karoliny Adamcowej;;
6. Aleksandra Stasiejko (Łukowa) Gimnazjum im. Pawła Adamca w Łukowej;
7. Paulina Kuszka (Łukowa) Gimnazjum im. Pawła Adamca w Łukowej;
8. Jacek Krzeszycha (Bukowina) Gimnazjum w SZS im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy - ufundowane przez Panią Poseł Genowefę Tokarską;
9. Izabela Szpyra (Bukowina) Gimnazjum w SZS im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy - ufundowane przez Panią Poseł Genowefę Tokarską.

Biłgorajski Fundusz Stypendialny dofinansowała w ramach programu „Równe Szanse – Lokalne Programy Stypendialne” Fundacja im. Stefana Batorego w Warszawie, firmy: Model Opakowania Sp. z o.o., AMBRA S.A., Mostostal-Met Sp. z o.o., oraz osoby fizyczne: Pan Prof. Janusz Solski, Pani Izabela i Aleksander Łukasz, Pan Marian Klecha a także anonimowi darczyńcy i podatnicy przekazujący swój 1% podatku.

 Stypendium jednorazowe fundowane przez Uczniowski Fundusz Oświaty w wysokości 200zł otrzymali:

1. Monika Gąbka - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
2. Aleksandra Bełz - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
3. Dominika Pietruczyk - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
4. Kacper Piastowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
5. Eliza Marzec - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
6. Maciej Skromak - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
7. Maciej Wawryniuk - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
8. Karolina Torba - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
9. Magdalena Adela Król - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
10. Karolina Kurys - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju;
11. Jakub Zwolak - Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju.

Program Stypendialny AGRAFKA Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Stypendium w wysokości 3.000 zł otrzymał:

1. Kajetan Larwa (Tarnogród) - uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących, LO  im. ONZ w Biłgoraju.
Program AGRAFKA realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we wsparciu Fundacji Agory, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich oraz osób indywidualnych i instytucji.

 Stypendia ufundowane  przez Chmielecki Fundusz Oświaty w wysokości 800 zł każde:

1. Tomasz Kaproń(Chmielek) Szkoła Podstawowa  w Chmielku;
2. Marian Niedzielski (Chmielek) - Szkoła Podstawowa w Chmielku;
3. Monika Gaca (Chmielek) - Szkoła Podstawowa w Chmielku.

 Stypendia Pomostowe na rok akademicki 2016/2017 w kwocie 5.000 zł rocznie otrzymali:

1. Robert Kowal (Biszcza), Politechnika Śląska;
2. Aleksandra Golik (Aleksandrów IV), Politechnika Krakowska;
3. Anna Ksiądz (Korchów Pierwszy), Uniwersytet Warszawski;
4. Alicja Chołyst (Dereźnia Zagrody), UMCS w Lublinie;
5. Iga Piekarczyk (Kazimierz Dolny).

Stypendia pomostowe dofinansowała Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności oraz Narodowy Bank Polski.

Stypendia „Mistrzowie Matematyki” na rok szkolny 2016/2017 finansowane ze środków fundacji mBanku.

Stypendium dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej w wysokości 2.500 zł  otrzymali:

1.      Ilona Jastrzębska (Biłgoraj) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO im. ONZ w Biłgoraju,

2.      Katarzyna Sołoducha (Biłgoraj) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO im. ONZ w Biłgoraju,

3.      Julia Charkot (Biłgoraj) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO im. ONZ w Biłgoraju,

4.      Eliza Golec (Biłgoraj) Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju, LO,

5.      Dominika Cieplak (Biłgoraj) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO im. ONZ w Biłgoraju,

6.      Natalia Tutka (Biłgoraj) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO im. ONZ
w Biłgoraju,

7.      Benedykt Wojciech Król (Wola Różaniecka) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO im. ONZ w Biłgoraju,

8.      Michał Buczek (Biłgoraj) Zespół Szkół Ogólnokształcących, LO im. ONZ w Biłgoraju,

9.     Bartłomiej Paluch (Tarnogród) Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju,

      Technikum Mechaniczno-Elektryczne,

10.  Karol Bednarz (Biłgoraj) Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju,

      Technikum Mechaniczno-Elektryczne.

Stypendium dla ucznia szkoły gimnazjalnej w wysokości 1.500 zł otrzymali:

1.      Katarzyna Kolbuch (Biłgoraj) Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Biłgoraju,

2.      Angelika Doroszewska (Turzyniec) Gimnazjum Publiczne im. Róży Zamoyskiej w Zwierzyńcu,

3.      Krystian Motek (Zagrody Dąbrowickie) Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowicy,

4.      Maciej Wawryniuk (Biłgoraj) Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Biłgoraju,

5.      Konrad Mucha (Biłgoraj) Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Biłgoraju,

6.      Dominika Pietruczyk (Biłgoraj) Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju,

7.      Karolina Kurys (Biłgoraj) Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju,

8.      Rafał Bednarz (Kosobudy) Gimnazjum Publiczne im. Róży Zamoyskiej w Zwierzyńcu,

9.      Karolina Torba (Aleksandrów) Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie,

10.  Jakub Borek (Tarnogród) Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju.

 

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. 84 686 48 77
fax 84 686 53 93
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl

© 2017 Net Partners