Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

Darczyńcy / Księga darczyńców / Rok 2009

Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Filantropii
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Fundacja im. Stefana Batorego
Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych
Urząd Gminy Biłgoraj
Fundacja J&S Pro Bono Poloniae
AMBRA S.A.
Meble Black Red White sp. z o.o.
Łukasz Izabela i Aleksander
Urząd Miejski we Frampolu
Urząd Miejski w Zwierzyńcu
Urząd Gminy w Księżpolu
Pyda Monika i Mariusz
Rybka Antoni
Palczewski Iwona i Andrzej
Zakład Ceramiki Budowlanej Markowicze S.A.
Oziębło Henryk i Daniel PW APIS Sp.j.
Solski Janusz
Błaszczak Waldemar Bajoma Przeds Wi
Maciocha Halina i Wiesław
ASTRAZANECA PHARMA POLAND Sp. z o.o.
Batycki Witold
Bank Spółdzielczy w Łukowej
Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Zbożowego KAPKA Sp.j. TiB Kapka
Bielak Maria
Lubelski NFZ
Zalewa Wiesława i Zbigniew
Stow Wychowanków LO w Józefowie
Gminny Zespół Administracyjny Szkół
Oleszczak Helena i Stefen
Model Opakowania Sp. z o.o.
PUHP ATOS Eksport-Import Tadeusz Skakuj
Borowy Barbara i Zbigniew
Gadaj Irena
MAT-BUD Krzysztof Skubis Spółka jawna
Baszkiewicz Przemysław
Dudko Anna
Przytuła Alina
Margol Barbara
Zespół Szkół im. Z. Krawieckiej (nauczyciele)
Żaroffe Bernard
Wardach Katarzyna
Szkutnik Joanna
Szulc Wiesława i Jan
Nowak Urszula i Grzegorz
Gąsior Tomasz
Wójcik Elzbieta i Mirosław
SP ZOZ Łęczna
Rosołowski Cezary
Dziduch Wojciech
Chodara Stanisław
Gabinet Weterynaryjny lek. Wet. Krzysztof Momora
Małyszek Helena
Maria Karaś
Szpinda Jolanta
Kowal Justyna i Zbigniew
Dudko Ewa i Mirosław
Knura Wojciech Krystian
LOW NFZ Delegatura Chełm
Szluc Michał
Skiba Jan
Bździuch Tomasz
Pracownicy Urzędu Miasta Biłgoraj
Kupryjaniuk Mariola i Andrzej
Okoń Angelika Kamila
Kowal Wojciech
Neć Józef
Palikot Czesława
Wojtyła Krystyna
Okoń Katarzyna Anna

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Lista osoób, które przekazały 1% podatku za 2008 r na rzecz Fundacji.

Dariusz Nizio
Henryk Dąbrowiecki
Stanisław Ostrowski
Jan Tochman
Elżbieta Nizio
Kazimierz Rój
Stanisław Derylak
Józef Nieścior
Kazimiera Grosiak
Anna Hadacz
Mirosław Laskowski
Marek Mazurek
Krzysztof Skubis
Henryk Oziębło
Zbigniew Machałek
Józef Kiszka
Jolanta i Islem Hammouda
Daniel Oziębło
Marian Osiński
Piotr i Agnieszka Majcher
Lesław i Marta Dąbrowscy
Dorota Polar
Beata Rarata-Chodara
Jerzy Łukasik
Jan Gawda
Mirosław i Jolanta Angielczyk
Jadwiga i Zdzisław Sulowscy
Dariusz i Aleksandra Czop
Mirosław Ćwik
Zbigniew Jeż i Ewa Gładysz-Jeż
Bernardyna Krupa
Bogumiła Piekarska
Danuta i Tadeusz Kwiatkowscy
Daniel Czop
Paweł i Beata Bosak
Lucyna Kosmalska
Romuald Wroński
Antoni i Henryka Dziduch
Tadeusz Gębala
Czesław i Maria Małyszek
Jan i Małgorzata Winiarczyk
Zbigniew Zalewa
Robert i Monika Kalman
Robert i Aneta Blacha
Wiesław Sołowiej
Marcin i Małgorzata Nawrodzcy
Bogdan Bazan
Danuta Gębala
Jerzy i Teresa Radeccy
Czesław Tomiło
Małgorzata i Henryk Biernat
Krzysztof Rynn
Zdzisław i Jadwiga Kubaj
Halina Stępień
Mirosław i Ewa Dudko
Marek i Barbara Kluz
Zbigniew i Alina Pinczyńscy
Teresa i Marian Pilip
Stanisław Ostrowski
Janusz i Bożena Różańscy
Daniel Iwanek
Paweł Gmyz
Jan Marczak
Edyta Kukiełka
Zenon i Krystyna Głowala
Zdzisław i Elżbieta Kita
Jacek Stelmach
Jagoda Kusztykiewicz
Jan i Bożena Socha
Zbigniew i Kazimiera Sokal
Janusz i Barbara Ostrowska
Ireneusz i Czesława Tracz
Stefan i Helena Oleszczak
Irena Gadaj
Ryszard i Maria Iwanek
Andrzej Kupryjaniuk
Kamil Stolarski
Paweł Zań i Anna Bogacka-Zań
Zdzisław Struk
Wiesław i Grażyna Wesołowscy
Wioletta Szendała
Kazimierz i Grażyna Sobiescy
Bożena Dudko
Ewa Szelągowska
Piotr Rawski
Marian Tyszko
Marian i Dorota Niedzielska
Piotr Nowiński
Roman Głowala
Marian i Helena Klecha
Ireneusz i Józefa Gęborys
Józef i Bożena Dubiel
Halina i Władysław Poździk
Robert Zamsz
Beata i Zbigniew Dembowscy
Halina Wlaź
Sławomir i Barbara Magdziarz
Renata i Andrzej Sokołowski
Jan i Krystyna Cios
Mirosław i Halina Lizak
Ryszard i Krystyna Kowal
Wiesław i Danuta Kutryn
Mieczysław i Agnieszka Jamroz
Mieczysław i Anna Buczko
Zbigniew i Urszula Wasąg
Franciszek Ryszka
Arkadiusz i Elżbieta Sokal
Andrzej i Aneta Watrak
Marek i Anna Szponar
Anna i Tomasz Rabiej
Mirosław i Zofia Małek
Piotr i Danuta Demucha
Krzysztof i Danuta Błaszczak
Józef i Grażyna Swatowscy
Marian i Emilia Kiełbasa
Andrzej Maciocha
Piotr Czerwik
Mariusz i Teresa Stadnicka
Tadeusz i Jolanta Serwańska
Wiesław Hadacz
Bożena i Piotr Gircza
Marek i Joanna Ziemichód
Michalina Surmacz
Mariusz i Bogusława Szwed
Janusz i Teresa Łysiak
Robert i Ewa Godziszewscy
Jadwiga Stachyra
Ryszard i Zofia Bober
Stanisław i Lidia Dąbek
Janusz Tuzinek
Andrzej i Ewa Szeliga
Krzysztof i Urszula Łuszczak
Marian i Maria Świtała
Magdalena i Piotr Pieczykolan
Irena Kacperska
Wiesław i Teresa Lalak
Małgorzata i Andrzej Kubatek
Wiesław i Małgorzata Miazga
Wojciech i Maria Skrok
Franciszek Brzyski
Monika i Mariusz Pyda
Maria i Ryszard Rębacz
Anna Nowińska
Ireneusz Cieślik
Jan i Janina Mulawa
Ireneusz i Joanna Zarczuk
Jan i Danuta Żerebiec
Lucyna Grasza
Grzegorz i Dominika Łubiarz
Marek i Teresa Kłosek
Krzysztof Cis
Grzegorz Piech
Grzegorz Bryła i Agnieszka Oleszczak-Bryła
Kazimierz i Henryka Grosman
Krzysztof i Teresa Pszczoła
Mariusz i Marzena Grochowicz
Zofia i Augustyn Zając
Janina i Jerzy Mazurkiewicz
Stanisław i Elżbieta Kołciuk
Jacek Marzena Grabias
Genowefa Miś
Małgorzata i Sławomir Motek
Andrzej i Barbara Łokaj
Jerzy i Halina Gałka
Stanisław Rząd
Bożena Oleszek
Paweł Socha
Robert Mazur
Beata i Mariusz Hendożko
Barbara Dziurzyńska
Jan i Maria Myszkowiak
Barbara Mazur
Anna i Leszek Schmidt
Łukasz Wawrzeńczyk
Danuta Brzyska
Wojciech i Agnieszka Dziduch
Mirosław i Ewa Jeleń
Józef i Halina Skowronek
Dariusz i Ewa Larwa
Dymitr Kolman
Anna Remiszewska
Mariusz i Danuta Połeć
Krystyna Masłowska
Krzysztof Majda
Jan Legieć
Andrzej Kupryjaniuk
Mariusz i Anna Wołoszyn
Anna i Paweł Grosiak
Krzysztof i Maria Zych
Helena Wasąg
Czesław i Jolanta Silezin
Jadwiga Smołka
Barbara Łubiarz
Bożena Niedźwiedź
Wojciech i Marlena Smyk
Halina i Janusz Przytuła
Andrzej Danilewicz
Jerzy i Władysława Zakrzewska
Jadwiga Gara
Wiesław i Irena Furmanek
Maria i Włodzimierz Mateuszczyk
Halina Socha
Katarzyna Tkaczyk
Regina i Marian Kaproń
Tadeusz i Krystyna Lachowscy
Stanisław i Marianna Grodzka
Piotr Legieć i Katarzyna Myszka
Tomasz Krzeszowiec
Teresa i Wiesław Moskwa
Dariusz i Agnieszka Cios
Henryk i Danuta Gancarz
Andrzej Sokal
Antoni Wach
Krzysztof Spętkowski
Ernest Mróz
Paweł Tatar
Marcin Hysa
Józef i Zofia Stawińscy
Zbigniew Lambach i Anna Szyduczyńska-Lambach
Ireneusz Kaczor
Józef i Danuta Pszczoła
Ryszard i Stefania Paluch
Krystyna i Jan Gmyz
Grzegorz Faryna i Agnieszka Piętak-Faryna
Anna Miś
Genowefa i Zbigniew Daśko
Wanda i Zbigniew Skwarek
Łukasz Dziduch
Anna Piątek
Maciej Tracz
Barbara i Tomasz Kłubko
Henryka Wojda
Sylwia Legieć
Grzegorz Furmanek
Małgorzata i Wiesław Jednacz
Łukasz Wesołowski
Dorota Kutryn
Wincenty i Janina Oleszczak
Anna i Wojciech Grabias
Edmund Mróz
Jan i Maria Malec
Edyta Kaczor
Katarzyna Piech
Halina i Adam Senczyna
Józef i Teresa Niećko
Leszek Kita
Wiesław Tujaka
Stanisław Odrzywolski
Tomasz Kutryn
Ireneusz i Zofia Błażyńscy
Janina Sumicz
Ryszard Bury
Robert Kubina
Henryk Głąb
Barbara Bielak
Józef Sawa
Sylwia Spętkowska
Robert i Małgorzata Sareccy
Halina Maciocha
Janusz Malik
Ewa Kraczowska
Stanisław i Krystyna Ćwikła
Christopher Bergin
Janusz Mazur
Ewelina Żmijan
Paweł Gmyz
Magdalena Żerebiec
Mariola Kupryjaniuk
Krzysztof Chmiel
Krzysztof Grzyb
Bogdan Krupczak
Zofia i Jan Surmacz
Marta Godula
Sylwester Bednarczuk
Katarzyna Osuch
Anna Furmanek
Adam i Anna Lewczyk
Wanda Dziduch
Feliks Oleszek
Grzegorz Bednarczyk
Beata i Arkadiusz Zych
Stanisław Czajka
Maria Gałkowska-Jakubik
Grażyna Ćwik-Proć I Piotr Proć
Sławomir Krupczak
Elżbieta Grząśko
Stanisława Wardach
Leokadia Bedońska
Jerzy Wesołowski
Zbigniew Późniak
Urszula Rapa
Mirosław i Maria Stańczyk
Justyna Rząd
Marianna Kleban-Bil I Stanisław Bil
Krzysztof Tymofijewicz
Krystyna Mielniczek
Antoni i Barbara Różańscy
Jadwiga Maciocha
Jan i Danuta Mach
Marcin Niećko
Bogdan Kita
Dariusz i Małgorzata Staroń
Arkadiusz i Beata Bojarscy
Krzysztof i Marta Kuczma
Zbigniew i Małgorzata Grasza
Tadeusz i Halina Mazurek
Paulina Mazurek
Teresa Oleszek
Rober i Ewa Stefańscy
Anna Przytuła-Gol
Stanisława Wardach
Edward i Maria Klucha
Piotr Gircza
Piotr i Barbara Ćwik
Piotr i Maria Gałka
Maria Kita
Zbigniew Król
Anna Rębacz
Józef i Franciszka Świtała
Barbara Morzydusza
Franciszek Ryszka
Tadeusz i Maria Piórko
Czesław i Krystyna Masłowscy
Marek i Anna Szeniak
Wojciech Miś
Klarysa Chabros
Teresa i Bogusław Gierula
Jacek Kaczor
Edyta Stadnicka
Piotr i Katarzyna Mulawa
Beata Godzisz
Krzysztof Paluch
Anna Kita
Iwona Wrońska
Roman Strzałka
Robert Ryba
Sylwester Myszkowiak
Tomasz Kita
Krzysztof i Edyta Kawa
Teresa Grzyb
Bolesław i Maria Chmiel
Adrian Łobacz
Dariusz Książek
Anna i Piotr Łaszkiewicz
Marta Jakubas
Stanisława i Józef Papuga
Mariusz i Małgorzata Zych
Krzysztof i Teresa Droździel
Stanisław Jakubas
Józefa Maciocha
Renata i Sławomir Bednarczyk
Jerzy Oleszek
Adam i Anna Kurowscy
Teresa i Józef Gałka
Grzegorz i Agnieszka Maciejewscy
Elżbieta Stadnicka
Wojciech Stadnicki
Maria Nowak

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. 84 686 48 77
fax 84 686 53 93
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl

© 2017 Net Partners